Zpátky

Staň se kurýrem

Dostaneš férovou částku za každý doručený nákup zákazníkovi, dýška a v případě spokojených zákazníků i možnost bonusů!
Nepotřebuješ
vlastní auto
Flexibilní
úvazek
Výplata
každý den
Doručení v ten samý den

Rychlost a kvalita doručení rozhoduje o úspěchu v e-commerce

DoDo nabízí rychlé doručení až do rukou zákazníka a zvládnutí poslední míle na jedničku.

Flotila 1900+ kurýrů a naše vlastní logistická platforma se postará o to, aby vaše zboží vyrazilo dělat radost hned po objednávce.

Hlavní výhody

Proč si vybrat DoDo?

Data-driven platforma

Vybudovali jsme od nuly vlastní logistickou platformu, díky které máme pod palcem veškerá data a procesy. Plánuje nejefektivnější cesty, hlídá jízdní vlastnosti kurýrů a dokonce predikuje poptávku. V provozu nás nic nepřekvapí.

Konkurenční výhoda

Dnes rychlé doručení zásadně ovlivňuje loajalitu zákazníků, jejich retenci a dokonce i výši průměrné útraty. Podívejte se na případové studie našich klientů z různých oblastí od e-commerce po retail.

Real-time analytika

V každý moment vyhodnocujeme situaci na základě stovek údajů. Jakýkoliv problém v expedičním řetězci tak dokážeme okamžitě odhalit a efektivně řešit. Rozhodujeme se na základě čísel, proto nás nic nerozhodí.

Pokročilý reporting

Rozumíme těm, které baví grafy a statistiky. S pokročilým reportingem DoDo získáte dokonalý přehled o všech objednávkách včetně průměrného času doručení. Reporty a přehledy připravíme pro různá oddělení u vás ve firmě tak, aby se v nich každý vyznal.

Jednoduchá implementace API

Nabízíme jednoduchou integraci prostřednictvím API. Začít spolupracovat s DoDo a využívat všech výhod je otázkou několika dní. Navíc se umíme přizpůsobit vašim potřebám díky tailor-made přístupu.

Know-how

S námi získáte zkušenosti z rozvozu více než 7 milionu objednávek napříč různými segmenty. Již 4 roky optimalizujeme naše procesy, zvyšujeme kvalitu doručení a tvoříme budoucnost chytré městské logistiky.

Bez fleet managementu

Spravovat flotilu vozidel není jen tak. S DoDo neřešíte leasingové smlouvy, správu pohonných hmot nebo návštěvu servisu. Vaše zboží doručuje více než 1 000 certifikovaných vozů na alternativní pohon.

Bez HR managementu

Vybíráme šikovné kurýry, kteří vás budou před zákazníkem reprezentovat v nejlepším světle. Samozřejmostí je průběžný trénink a hodnocení. Když se rozhodnete pro DoDo, nepotřebujete už nikdy nabírat a školit vlastní řidiče.

Udržitelně

Myslíme na ochranu životního prostředí. Města nejsou nafukovací, proto na trasu vypouštíme jen plně utilizovaná auta. Téměr celá naše flotila jezdí na CNG. Zelená jsou nejen naše auta, ale i celý náš přístup k městské logistice.

DoDo

Komplexnost městské logistiky neustále roste

Díky vlastní logistické platformě GAIA jsou naše procesy jak efektivní, tak flexibilní.

Prohlédnout funkce
Predikce
zón poptávky
Route
planning
Multisegment
přístup
Slot
management
Cash
management
Real-time
reporting

Slot management

Doručovací kapacitu napříč segmenty nabízíme ve formě časových slotů s proměnlivou cenou dle vytíženosti. Flotilu tak maximálně utilizujeme a zatížíme rovnoměrně.

Pokročilý route planning

Na základě aktuálního stavu objednávek, poloh kurýrů, počasí, dopravní situace a desítek dalších faktorů hledáme nejlepší trasu pro každou novou objednávku.

Cash management

Máme dokonalý přehled a kontrolu nad množstvím peněz, které putují s kurýry v terénu. Hlídáme bezpečnost zaměstnanců, jednotlivé transakce i bankovní vklady.

Real-time reporting

Rozhodujeme se na základě dat z real-time reportingu. Okamžitě reagujeme na výkyvy v plnění SLA a společně s klientem optimalizujeme přípravu objednávek.

Predikce zón poptávky

Data nám pomáhají odhadovat budoucí poptávku a upravovat kapacitu v průběhu celého dne. Díky tomu víme, kolik aut a kurýrů nasadit do provozu.

Multisegmentový přístup

Obsluhujeme různé typy segmentů s odlišnými požadavky, kterým se umíme přizpůsobit. Nabízíme řešení pro internetové obchody, retail i rozvoz hotových jídel.

Kurýři DoDo doručují zážitek

  • Máme více než 1 900 + vytrénovaných kurýrů, kteří
    prochází pravidelným školením.
  • Doručují s úsměvem tak, aby dokonale reprezentovali vaši značku.
  • V provozu máme přes 1 000 vozidel na alternativní pohon.
  • Nabízíme možnost co-brandingu kurýrů i celé flotily.
  • Zákazníci mají k dispozici online zákaznickou podporu
Potřebujete vyřešit logistiku poslední míle?

Ozvěte se nám ještě dnes

Máte pro nás speciální výzvu? Zanechte nám na sebe kontakt a my najdeme řešení.
Zanechte nám kontakt