O DoDo

Naše vize

Každý den se musíme rozhodovat čemu budeme věnovat náš čas.
Služba DoDo vznikla proto, aby vám zjednodušila život. Žijeme v náročné době a my v DoDo věříme, že je v pořádku nechat si pomoct a využít svůj čas smysluplněji než na pochůzky.

Naše vize

Historie projektu

Služba DoDo je inovativní startupový projekt, který úspěšně funguje od prosince 2015. Projekt je první akvizicí startupového fondu společnosti INVEO, která poskytuje 360 servis e-commerce subjektům. Za dobu svého působení služba DoDo obsloužila tisíce zákazníků. Můžeme se pochlubit i 2. místem v prestižní soutěži Křišťálová lupa v kategorii e-commerce inspirace.

Historie projektu

Kdo se o Vás stará?

DoDo dispečeři

Každý den se o vyřizování vašich objednávek stará náš hvězdný tým DoDo dispečerů. Kreativní kouzelníci, kteří přesně vědí kde co sehnat, nakoupit a jak vás potěšit. Nejsme příznivci automatických odpovědí a na našich zákaznických linkách vždy komunikujete s člověkem.

DoDo dispečeři

Tým DoDo kurýrů

Říkáme jim lovci metropole. Znají všechny zkratky, ulice Prahy i jízdní řády mají v malíku. Často jsou to studenti vysokých škol, kteří se místo brigády ve fastfoodu rozhodli trávit čas na čerstvém vzduchu. Buďte si jistí, že vám k vaší zásilce dodají i úsměv navíc.

Víme, že váš zákaznický zážitek tvoří detaily, proto naše zaměstnance pravidelně trénujeme v komunikačních dovednostech a klademe velký důraz na to, abyste za každých okolností dostali špičkový servis, kompletní a aktuální informace.

Tým DoDo kurýrů Tým DoDo kurýrů

Sledujteobjednávejte DoDo přes sociální sítě: