Zpátky

Staň se kurýrem

Dostaneš férovou částku za každý doručený nákup zákazníkovi, dýška a v případě spokojených zákazníků i možnost bonusů!
Nepotřebuješ
vlastní auto
Flexibilní
úvazek
Výplata
každý den

TIPY
24. 05. 2021

Neběhej po obchodech #behejvenku

Chceme vás motivovat k pohybu a zlepšování fyzičky, a proto jsme spojili síly s RunCzech. Chystáme pro vás hned několik zajímavých výzev a aktivit, díky kterým vám bude do běhu. Podívejte se na podrobnosti a pojďte si zaběhat.

Máme dárek pro účastníky Volkswagen Virtual Maraton Praha

Od 3. května do 31. května organizuje RunCzech virtuální závod Volkswagen Virtual Maraton Praha. Za registraci máte možnost získat celou řadu odměn a na každého účastníka, který se navíc rozhodne po skončení maratonu s během neskoncovat, ale raději využít služeb osobního asistenta DoDo, než běhat po obchodech, čeká dárek! Kód pro dárek zdarma obdržíte po registraci na závod.

Jak na to? Využijte DoDo asistenta. Zatímco poběžíte s větrem o závod, DoDo asistent za vás vyřídí například nákup potravin, vyzvednutí elektroniky, návštěvu úřadu, výběr květin… zkrátka cokoliv vás napadne. Věnujte se raději sobě a úkoly nechte na DoDo. Objednejte si asistenta přes Messenger, chat na webu nebo SMS na číslo 222 111 800.

Sdílejte běžecké zážitky na sociálních sítích s hashtagem #behejvenku a při objednávce přes dispečink určitě nezapomeňte zmínit, že se účastníte závodu Volkswagen Virtual Maraton Praha.

Darujeme 10 000 Kč na nákup školních potřeb

V DoDo jsme se rozhodli podpořit nejen maratonce, ale také školáky. RunCzech pořádá v termínu od 12. dubna do 25. června souboj středních škol. Studenti tak mají možnost vstát ze židle a zapojit do běhání spolužáky, kamarády, sourozence nebo rodiče. Tým, který za vybranou školu naběhá nejvíc kilometrů na Den dětí 1. 6., získá od DoDo celkem 10 000 Kč na nákup školních sportovních potřeb.

Tak co, jdete si zaběhat ven společně s DoDo a RunCzech? Až se vrátíte, můžete mít za sebou nákup, podporu školy i krásnou chvíli věnovanou sobě a svému zdraví.

A to není vše!

Sledujte naš Facebook a Instagram, kde budeme průběžně přidávat další aktivity, které společně s RunCzech podnikneme. Máte se na co těšit ;-).

DODO BLOG

Doporučujeme další články