Humans of DoDo – David Bísek

18. prosince 2019

Většina lidí vás zná jako zpěváka, finalistu soutěže The Voice. To už je ale pár let, jak byste si přál, aby vás lidé vnímali dnes? 

Ano, je to už sedm let. Strašně to uteklo. Spíš než abych si přál jak by mě vnímali, tak pracuji na tom abych ukázal tu reálnou stránku. Plno lidí v týhle branži hraje divadlo a nic není tak jak se zdá… tohle není moje cesta… ale snažím se být lepším člověkem. Každý den.

Studoval jste v USA a zajímáte se o forenzní psychologii, co vás k tomu dovedlo? Plánujete se v budoucnu věnovat i tomuto oboru?

Studuji obor Kriminalistika, forenzní vědy a teorie práva. Nejvíce se soustředím na ty forenzní vědy, kam spadá psychologie, psychiatrie, sexuologie, biologie, antropologie a soudní lékařství. Já měl vždy blízko k medicíně ale tam je matematika a to je můj problém 😀 Proto tomu celkem podobné obory a to je právě i kriminalistika. To nedokážu říct, jestli se tomu v budoucnu budu chtít věnovat. Hudba je priorita 🙂

Čemu se aktuálně nejvíce věnujete v rámci své hudební tvorby? 

Aktuálně jsme dodělali album. Teď nás čekají mediální a marketingové povinnosti. Před 14 dny jsme se vrátili z Ameriky, kde jsme točili klip v Las Vegas a v Los Angeles. 

A čemu mimo ní?

Snažím se pravidelně cvičit a vzdělávat studiem odborných článků. Rád čtu knihy tak posledních 5 let. Předtím mě to vůbec netáhlo. 

Máte tendenci prokrastinovat a odkládat povinnosti, nebo na vás funguje ,,nejdřív práce a pak zábava”?

Mám tendenci prokrastinovat… ale snažím se s tím bojovat a snažím se být na sebe přísnější a přísnější. 

Ve které části dne jste nejproduktivnější? 

Dopoledne a v noci. To je taková stálá klasika ale občas se to změní pokud cestuju za velkou louži (jetlag) nebo při změně ročního období. 

Umíte efektivně delegovat práci na ostatní? 

Mám pocit, že ano. Zkusil jsem si to už na střední škole, kde jsem byl předsedou školního parlamentu. Docela mě to bavilo. Delegoval jsem tak, že se mě nakonec chtěli zbavit 😀 Musím přiznat, že měli opravdu hodně práce.

Kdyby měl den 25 hodin, k čemu byste tu hodinu navíc využil?

Asi nejtěžší otázka…opravdu dlouho přemýšlím… ehmmm… spánek 😀 

Jak jste se dozvěděl o DoDo? 

Trávím hodně času na Instagramu kvůli práci influencera a i kvůli hudbě a narazil jsem na službu DoDo. Zaujalo mě to.

Kdy a čím vám DoDo nejvíce pomohl? 

Když jsem letěl do Ameriky a na letišti jsem zjistil, že mi chybí hlavní zavazadlo. 

Co vás na nejvíce DoDo baví?

Originalita a specifičnost služby a nejvíc mě baví vaše motto!

Máte ještě chvilku na čtení?

  • Mise #DoDobrovolník hledá dobrovolníky

    Chceš a můžeš pomáhat? Životy lidí v České republice se během pár dní zásadně změnily. Ve stavu nouze je důležité si pomáhat a velká vlna solidarity od šití provizorních roušek až po sousedské sbírky je důkazem toho, že se jako lidé stále dokážeme podpořit. Bohužel i tak existuje celá řada těch, kteří se nemají kam […]

  • Humans of DoDo – David Bísek

    Většina lidí vás zná jako zpěváka, finalistu soutěže The Voice. To už je ale pár let, jak byste si přál, aby vás lidé vnímali dnes?  Ano, je to už sedm let. Strašně to uteklo. Spíš než abych si přál jak by mě vnímali, tak pracuji na tom abych ukázal tu reálnou stránku. Plno lidí v […]

  • DoDo sbírka pro pejsky z útulku

    V našem #DoDoDreamTeam najdete spoustu lidí, co dělají skvělé věci! Třeba náš kolega Lukáš, který ve svém volném čase rád pomáhá v psích útulcích. Loni se rozhodl uspořádat Vánoční DoDo sbírku pro pejsky a letos tomu nebude jinak. Pomozte nám z této události vytvořit tradici a zapojte se! Chcete pomoci Lukášovi udělat dobrý skutek? Darovat […]

Sledujteobjednávejte DoDo přes sociální sítě:

DoDo pomáhá

Nenecháme vás v tom,
ani když jste v karanténě!

V zájmu ochrany zdraví doručíme vaši objednávku zcela bezkontaktně před „první“ dveře a to pouze v případě online platby předem. Prosíme, nahlaste skutečnost, že pobýváte v karanténě dispečinku v okamžiku zadávání objednávky.

Děkujeme, každý krok k ochraně zdraví se počítá.