Humans of DoDo – David Bísek

18. prosince 2019

Většina lidí vás zná jako zpěváka, finalistu soutěže The Voice. To už je ale pár let, jak byste si přál, aby vás lidé vnímali dnes? 

Ano, je to už sedm let. Strašně to uteklo. Spíš než abych si přál jak by mě vnímali, tak pracuji na tom abych ukázal tu reálnou stránku. Plno lidí v týhle branži hraje divadlo a nic není tak jak se zdá… tohle není moje cesta… ale snažím se být lepším člověkem. Každý den.

Studoval jste v USA a zajímáte se o forenzní psychologii, co vás k tomu dovedlo? Plánujete se v budoucnu věnovat i tomuto oboru?

Studuji obor Kriminalistika, forenzní vědy a teorie práva. Nejvíce se soustředím na ty forenzní vědy, kam spadá psychologie, psychiatrie, sexuologie, biologie, antropologie a soudní lékařství. Já měl vždy blízko k medicíně ale tam je matematika a to je můj problém 😀 Proto tomu celkem podobné obory a to je právě i kriminalistika. To nedokážu říct, jestli se tomu v budoucnu budu chtít věnovat. Hudba je priorita 🙂

Čemu se aktuálně nejvíce věnujete v rámci své hudební tvorby? 

Aktuálně jsme dodělali album. Teď nás čekají mediální a marketingové povinnosti. Před 14 dny jsme se vrátili z Ameriky, kde jsme točili klip v Las Vegas a v Los Angeles. 

A čemu mimo ní?

Snažím se pravidelně cvičit a vzdělávat studiem odborných článků. Rád čtu knihy tak posledních 5 let. Předtím mě to vůbec netáhlo. 

Máte tendenci prokrastinovat a odkládat povinnosti, nebo na vás funguje ,,nejdřív práce a pak zábava”?

Mám tendenci prokrastinovat… ale snažím se s tím bojovat a snažím se být na sebe přísnější a přísnější. 

Ve které části dne jste nejproduktivnější? 

Dopoledne a v noci. To je taková stálá klasika ale občas se to změní pokud cestuju za velkou louži (jetlag) nebo při změně ročního období. 

Umíte efektivně delegovat práci na ostatní? 

Mám pocit, že ano. Zkusil jsem si to už na střední škole, kde jsem byl předsedou školního parlamentu. Docela mě to bavilo. Delegoval jsem tak, že se mě nakonec chtěli zbavit 😀 Musím přiznat, že měli opravdu hodně práce.

Kdyby měl den 25 hodin, k čemu byste tu hodinu navíc využil?

Asi nejtěžší otázka…opravdu dlouho přemýšlím… ehmmm… spánek 😀 

Jak jste se dozvěděl o DoDo? 

Trávím hodně času na Instagramu kvůli práci influencera a i kvůli hudbě a narazil jsem na službu DoDo. Zaujalo mě to.

Kdy a čím vám DoDo nejvíce pomohl? 

Když jsem letěl do Ameriky a na letišti jsem zjistil, že mi chybí hlavní zavazadlo. 

Co vás na nejvíce DoDo baví?

Originalita a specifičnost služby a nejvíc mě baví vaše motto!

Máte ještě chvilku na čtení?

  • Co vás čeká, když se jako firma rozhodnete pro kurýry DoDo?

    Logistika ve městech vyžaduje dobré technologické zázemí, zkušené kurýry a rozsáhlou flotilu, která dokáže doručovat k velkému množství zákazníků. Firmy, které si berou městskou logistiku na sebe, riskují, že jim nutné investice brzy přerostou přes hlavu a zároveň zanechají negativní dojem u zákazníků. V DoDo se na city logistiku specializujeme – přinášíme data-driven přístup, který […]

  • Last Mile Delivery pod lupou

    Internet zcela změnil pohled na geografické vzdálenosti, což má velký vliv na logistiku. Díky e-commerce má i sebemenší firma možnost oslovit zákazníky bez ohledu na její fyzickou adresu. Hlavní roli v úspěchu hraje schopnost dodávat produkty spolehlivě, flexibilně a především rychle. Proto na čím dál tím větší důležitostí získává tzv. last mile delivery. Co se […]

  • Oslavte s námi Mezinárodní den životního prostředí!

    Pandemie koronaviru změnila mnohé a jednou z dotčených oblastí je také ochrana životního prostředí. Na hustě obydlených místech planety došlo k náhlému zlepšení kvality ovzduší a některé zvířecí druhy se vrátily do oblastí, odkud je zdánlivě dávno vyhnal člověk. Teď, když jsou různá omezení rozvolňována, bychom na naše přírodní bohatství rozhodně neměli zapomínat. Oslavte s […]

Sledujteobjednávejte DoDo přes sociální sítě: