Chcete vědět více o DoDo?

NA CO VŠECHNO MOHU DODO POUŽÍT?

Říkáme, že můžete objednat cokoliv, co je legální. Jsme připravení šetřit Váš čas. Je jen na Vás, zda zrovna potřebujete sehnat dort, vyzvednout sako z čistírny, zaběhnout do lékárny, vyzvednout objednávku z výdejny e‑shopu nebo bezpečně přepravit po Praze zásilku. Naše služby neznají hranic :)

JAK RYCHLÍ JSTE?

Bleskoví :) pustíme se do práce hned, jak nám objednávku potvrdíte. Objednávku doručíme co nejdřív, nebo v době, kdy se Vám to bude skutečně hodit. Informaci o čase doručení si vždy společně domluvíme předem.

JAK SI MOHU OBJEDNAT?

Snažíme se, aby pro Vás bylo objednávaní co nejjednodušší. Můžete nám napsat jednoduše svůj požadavek pomocí SMS na tel. číslo 222 111 800 nebo nám můžete psát rovnou přes Facebook messenger. Cena SMS je zpoplatněna dle tarifu Vašeho operátora.

KOLIK TO BUDE STÁT?

Nemáme paušální ceny, protože pokaždé zohledňujeme odkud-kam jedeme a jaká je skutečná náročnost zakázky. Cenu Vám dispečer vždy sdělí předem a zakázka se realizuje až poté, co cenu odsouhlasíte.

JAK VELKOU OBJEDNÁVKU MI MŮŽETE DORUČIT?

Vejde se vaše objednávka do batohu? Výborně. Šetříme životní prostředí i vaše peníze, proto se většina našich DODŮ pohybuje po městě pěšky pouze s batohem.

Potřebujete převézt něco objemnějšího? Nesmutněte. Jsme připravení pomoct i vám. Máme flotilu zelených DoDo aut.

POTŘEBUJI DODÁNÍ NA KONKRÉTNÍ HODINU.

Není nic jednoduššího. Napište nám do objednávky, kdy a kam se vám doručení hodí a buďte si jistý, že v domluvený čas tam s vaší zásilkou DoDo bude.

KDY MOHU OBJEDNÁVAT? JAKOU MÁTE OTVÍRACÍ DOBU?

Jsme připravení šetřit váš čas a nervy každý den od 8,00 do 22,00.

JAK VÁM MOHU ZAPLATIT?

Můžete nám zaplatit hotově nebo kartou. Usilovně pracujeme i na platební bráně. Sledujte nás na sociálních sítích, aby vám neunikly novinky :-)

CHCI VÁS POUŽÍVAT I VE FIRMĚ

Jsme schopní vyřešit firmám pravidelné rozvozy i závozy mezi provozovnami. Napište nám, jak vám můžeme pomoct na marketing@idodo.cz a určitě najdeme společné řešení.

JSOU MÁ DATA U VÁS V BEZPEČÍ?

Ctíme ochranu osobních údajů, nemusíte mít obavy – vaše osobní informace jsou u nás v bezpečí a neposkytujeme je třetím stranám.

CO KDYŽ SE NĚCO POKAZÍ?

K nakoupenému zboží vám automaticky dodáváme i účtenku, proto můžete zboží reklamovat přímo u prodejce. Nemůžete najít účtenku? Nevěšte hlavu a napište nám. Máme kopie účtenek ze všech nákupů, společně to tedy vyřešíme. Obraťte se na e-mail info@idodo.cz nebo tel. 773 117 890.

MÁM JINOU OTÁZKU!

Prostě nám ji napište na 222 111 800 a rádi vám ji zodpovíme.

Sledujteobjednávejte DoDo přes sociální sítě: