Zpátky

Staň se kurýrem

Dostaneš férovou částku za každý doručený nákup zákazníkovi, dýška a v případě spokojených zákazníků i možnost bonusů!
Nepotřebuješ
vlastní auto
Flexibilní
úvazek
Výplata
každý den
FAQ

Co vás zajímá nejčastěji?

Logistika přináší hromadu otazníků a DoDo je odpovědí. Podívejte se na to, co nejčastěji zajímá firmy, které přemýšlí nad poslední mílí a rychlým rozvozem zboží.

V čem je DoDo jiné než běžní dopravci?

Na rozdíl od běžných dopravců se specializujeme na segment, kterému se říká poslední míle. Jedná se o zcela poslední úsek cesty k zákazníkovi. Právě poslední míle v dnešní době rozhoduje o tom, jak bude zákazník s vaší firmou spokojený. DoDo se postará o to, aby doručení proběhlo rychle a spolehlivě. To vše díky vlastní logistické platformě a bohatým zkušenostem.

Proč je doručení poslední míle tak komplikované?

Většina zákazníků chce zboží nejpozději následující den, případně raději ještě ten samý den. Do bezproblémového doručení během pár hodin však vstupuje celá řada překážek a faktorů od vytíženosti kurýrů až po počasí. Z poslední míle se tak stává nejnákladnější část celého logistického procesu. DoDo nabízí firmám outsourcing logistiky a kompletní řešení poslední míle.

Jaký výhody má DoDo ve srovnání s vlastní dopravou?

Realizace vlastní dopravy je organizačně a investičně velmi náročný úkol. Po prvních pokusech to rychle zjistí jak menší e-shopy, tak velké firmy jako KFC nebo Tesco. DoDo umí kurýra využít naplno po celý den. Firmám se nevyplatí provozovat vlastní flotilu aut a kurýrů, protože rozvoz by byl vytížen zpravidla jen v určité hodiny. Navíc by společně s rozvozem musely hlídat servis automobilů, cash management, plánování tras a hromadu dalších problémů, které už dávno řeší naše logistická platforma.

Jak začít spolupracovat s DoDo?

Stačí se ozvat našemu obchodnímu oddělení. Samotné napojení je velmi jednoduché. Pro rychlou integraci nabízíme API, partneři mají navíc k dispozici real-time statistiky každé objednávky a pokročilý reporting pro různé lidi ve firmě. Vytvoříme samostatné reporty například pro vedení, marketing či firemní nákupčí.

Nezhoršuje DoDo dopravní situaci ve městech?

Veškerá naše vozidla jezdí na CNG pohon, který má minimální emise. Naše platforma nám pomáhá s plánováním každého rozvozu. Naše auta jezdí plně utilizovaná a po trase doručí více zásilek pro různé klienty. Města nejsou nafukovací, a proto je naší vizí udržitelná logistika.