Zpátky

Staň se kurýrem

Dostaneš férovou částku za každý doručený nákup zákazníkovi, dýška a v případě spokojených zákazníků i možnost bonusů!
Nepotřebuješ
vlastní auto
Flexibilní
úvazek
Výplata
každý den
Případová studie – DoDo Fresh

Pro Tesco rozvážíme
1 000 nákupů denně

Tesco jako vůbec první maloobchodní řetězec nabídlo českým zákazníkům online nákupy potravin. Po vzoru mateřské společnosti začalo s budováním fleetu a vlastního logistického řešení. S rostoucím objemem objednávek však zjistilo, že pokud chce udržet vysokou kvalitu doručení, potřebuje chytrou a efektivní logistiku. V roce 2018 proto zahájilo společně s námi pilotní test částečného outsourcingu logistiky. A výsledek? Tesco se rozhodlo zrušit svou dodávkovou flotilu a dnes DoDo Fresh obsluhuje 12 velkých poboček v České republice, 3 pobočky na Slovensku a 3 pobočky v Maďarsku.

Denně pro Tesco rozvážíme 1000 nákupů až ke dveřím.

350+

aut certifikovaných
na rozvoz potravin

3

země rozvozu
potravin

700 000+

doručených
objednávek

Zákazníci mají možnost objednávat z nabídky více než 14 000 produktů online od zeleniny přes maso až po zmrzlinu. Díky flotile certifikovaných vozů je při přepravě potravin dodržen teplotní řetězec. Využíváme speciálně navržené chladící boxy a naši kurýři jsou speciálně vyškoleni. Kontrolujeme kvalitu každého nákupu.

Proč outsourcovat logistiku na DoDo Fresh?

Spuštění rozvozu bez velkých kapitálových nákladů

Škálovatelná a chytrá logistika potravin

Automatizace procesů
a pokročilý reporting
v reálném čase

Naše flotila šetří vaše
provozní náklady

Profesionálové každým coulem, vážíme si jejich flexibility a díky tomu jsme schopni rychle reagovat na měnící se potřeby našich zákazníků. Skvělý zákaznický servis. Vzájemně se neustále posouváme kupředu.

DoDo Fresh